Oto Estetik

Turkuaz Estetik, Otomobil temizliği, bakımı, yenilenmesi ve korunması kapsamında profesyonel ürün, ekipman ve tecrübeli personelleri tarafından uygulanan özel bir araç bakım, yenileme ve koruma metodudur.

Turkuaz Estetik uygulamalarında antibakteriyel ve çevreye uyumlu ürünler kullanılmaktadır.

 

ARAÇ CAM FİLMİ :

Turkuaz Oto Estetikte tüm araç ve modeller için profesyonel olarak cam filmi uygulaması yapılmaktadır.


KAPUT KORUMA FİLMİ :

Turkuaz Oto Estetikte tüm araç ve modeller için profesyonel olarak kaput koruma filmi uygulaması yapılmaktadır.


STANDART ESTETİK :

Standart Estetik paketi uygulamasıyla araç iç (döşeme, tavan ve koltukları)ve dış aksamları (cam, çamurluk ve jantlar) temizlenmektedir.


DIŞ ESTETİK:

Dış Estetik paketi uygulamasıyla aracın dış aksamını oluşturan çamurluklar, jant, camlar ve aynalar detaylı olarak temizlenmektedir.


İÇ ESTETİK:

İç Estetik paketi uygulamasıyla aracın içi, yer ve tavan döşemeleri, koltuklar, paspaslar, kapı içleri, havalandırma ızgaraları, torpido gibi iç aksamlar detaylı temizlenmektedir.


DETAY ESTETİK:

Detay Estetik paketinde; aracın dış aksamları, çamurluk ve jantları detaylı temizlenir; zift ve yağ lekelerinden arındırılır. Tavan, koltuk ve yer döşemeleri temizlenir. Deri döşemeler için özel ürünler kullanılır. Dış aksamlar, aracın boyasına zarar verebilecek fırça ve sünger gibi malzemeler kullanılmadan profesyonel ekipman ve ürünler kullanılarak temizlenir ve parlatılır.


MOTOR ESTETİK:

Motor Estetik paketi uygulamasında, zamanla aracın motor bölgesindeki parçaların aşınmasına neden olan yağ, katran ve kirler temizlenmekte ve özel aksamlar koruma altına alınarak motor koruma ürünü ile motorunuz koruma altına alınmaktadır.


FULL ESTETİK:

Full Estetik Paketi uygulamasında aracın komple iç ve dış aksamları ve motoru detaylı temizlenmektedir. Aracın; çamurluk ve jantları detaylı temizlenir; zift ve yağ lekelerinden arındırılır. Tavan, koltuk ve yer döşemeleri temizlenir. Deri döşemeler için özel ürünler kullanılır. Dış aksamlar aracın boyasına zarar verebilecek fırça ve sünger gibi malzemeler kullanılmadan profesyonel ekipman ve ürünler kullanılarak temizlenir ve parlatılır. Motor bölümü temizlenip, koruma altına alınır. Bu paket; Detay Estetik ve Motor Estetik Paketlerinin birleştirilmesiyle oluşmuştur.


BOYA KORUMA:

Hava kirliliği, asit yağmurları, araca yapışan yağ ve katran; güneş ışınları, toz çizikleri gibi dış koşullar aracın boyasının zarar görmesine neden olmaktadır. Turkuaz Estetik Boya Koruma paketi uygulamasında aracın dış detaylı temizliğinin yapılması, parlatılması ve boyanın dış etkenlere karşı uzun süreli korumaya alınması sağlanır.


DÖŞEME KORUMA:

Turkuaz Estetik Döşeme Koruma Paketi Uygulaması ile aracın döşemeleri temizlenir; kalıcı leke ve kirlere karşı koruma altına alınır.


FULL ESTETİK KORUMA:

Full Estetik Koruma Paketi, aracın iç ve dış detaylı temizliği, motor koruma, döşeme ve boya koruma uygulamalarını içeren komple uygulama paketidir. Aracın; çamurluk ve jantları detaylı temizlenir; zift ve yağ lekelerinden arındırılır. Tavan, koltuk ve yer döşemeleri temizlenir. Deri döşemeler için özel ürünler kullanılır. Dış aksamlar aracın boyasına zarar verebilecek fırça ve sünger gibi malzemeler kullanılmadan profesyonel ekipman ve ürünler kullanılarak temizlenir, parlatılır. Motor bölümü temizlenip koruma altına alınır. Boya ve Döşeme Koruma uygulamaları yapılır.


YENİ ARAÇ BOYA KORUMA:

Yeni Araç Boya Koruma uygulaması ile yeni araçlar; hava şartları, toz ve güneş ışınlarının zararlarına karşı korumaya alınır.


YENİ ARAÇ DÖŞEME KORUMA:

Yeni Araç Döşeme Koruma uygulaması ile yeni araçların döşemeleri kalıcı leke ve kirlere karşı koruma altına alınır.


YENİ ARAÇ FULL ESTETİK KORUMA:

Yeni Araç Full Estetik Koruma paketi; yeni araçların hem boya hem de döşemelerinin koruma altına alınmasını içermektedir.

SİZİ ARAYALIM