Civic HatchbackARTIK HER ANINIZ HEYECAN DOLU
Yeni Civic Hatchback sportif ruhuyla hayatınız için vazgeçilmez olacak.

Yeni Civic Hatchback’in tasarımındaki sert ve keskin çizgilerle yumuşak ve dinamik kıvrımlar, ona hem şık hem de sportif bir ruh katıyor.

Heyecan veren sıra dışı tasarıma sahip yeni Civic Hatchback ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

YENİ VAZGEÇİLMEZİNİZ
Yeni Civic Hatchback’in direksiyonuna geçtiğiniz an onunla yola çıkmak için sabırsızlanacaksınız.

Ergonomik sürüş pozisyonu ve çift pinyonlu yeni direksiyon sistemiyle yeni Civic Hatchback, mükemmel bir geri bildirim ve kontrol sağlarken benzersiz bir sürüş deneyimi de yaşatıyor. Yeni Civic Hatchback’in çok noktadan bağlantılı arka süspansiyon ve McPherson tipi ön süspansiyonu sürüş dinamizmini destekliyor.

Tüm bu teknolojiler en ileri mühendislikle buluştu ve bugüne kadar en gelişmiş, en sportif Civic Hatchback ortaya çıktı. Tamamen hafif bir gövde elde etmek için yeni Civic Hatchback, en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı. Yüksek dayanımlı malzemelerle yeni Civic Hatchback, hem hafif hem de sağlam bir gövde yapısına sahip. Böylece daha dinamik, daha atak.

HAYATINIZIN HER ANINDA PERFORMANS
Yeni Civic Hatchback ile hayatınızın her anında performansı yaşamanız için, Honda mühendisleri gece gündüz çalıştı ve 182 PS gücündeki 1.5 L VTEC Turbo motoru tasarladı.

Yeni Civic Hatchback’in yüksek performanslı motoru, yumuşak vites geçişleriyle öne çıkan CVT şanzımanıyla donatıldığında, performans ve yakıt ekonomisi arasında mükemmel bir denge ortaya çıkıyor. Bu denge de Honda’nın Earth Dream Technology felsefesini yansıtıyor.

  • 1.5L MOTOR
  • 182PS MAKSİMUM GÜÇ
  • 220Nm TORK
  • 6 ileri, otomatik vites
  • 200 km/s maksimum sürat
  • 8,2 sn 0-100 km/s hızlanma

Stil Paket
Honda yarış ruhunu Stil Paket ile aracınıza getirin. Turuncu detaylardan oluşan Stil Paketin içeriği; Yan Ayna Kaplaması, Spor Ön Konsol ve 18″ Hexia Alaşımlı Janttan oluşuyor.

Spor Paket
Kaslı çizgilere ve güçlü performansa sahip aracınıza Spor Paket ekleyerek dinamik tasarımını daha da ortaya çıkarabilirsiniz. Işıklı Kapı Eşik Nikelajı, Ön Ambiyans Aydınlatma, Siyah Yan Ayna Kaplaması ve Spor Tavan Spoylerinden oluşan paketle sportif ruhunuzu aracınıza yansıtabilirsiniz.

Koruma Paketi
Dayanıklı ve şık aksesuarlarla aracınızı çiziklere ve darbelere karşı koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Paket içeriği; Bagaj Havuzu, Yan Gövde Koruyucusu, Ön ve Arka Kauçuk Paspastan oluşuyor.

Aydınlatma Paketi
Kırmızı renkli aydınlatma birimlerinden oluşan Aydınlatma Paketi, aracınızın iç tasarımını bambaşka bir hale getiriyor. Kırmızı renklerde Ambiyans Aydınlatma, Konsol Aydınlatma, Kapı İçi Aydınlatma ve Işıklı Kapı Eşik Nikelajından oluşan paketle aracınıza çekici bir hava katabilirsiniz