Civic SedanONUN ZAMANI ŞİMDİ BAŞLIYOR
İnovasyon, ileri mühendislik ve sürüş heyecanı bir arada.

O şimdi daha sportif ve daha göz alıcı. Yeni Civic Sedan’ın benzersiz gövde yapısı sayesinde bütün gözler üzerinizde olacak.

Yeni Civic Sedan’ın motor kaputundan bagaj kapağına kadar her detayı incelikle tasarlandı. Düzgün hatları, pürüzsüz kıvrımları ve baştan aşağı kusursuz tasarımıyla yeni Civic Sedan şimdi karşınızda.

Yeni Civic Sedan’ı tam anlamıyla anlayabilmek ve onu keşfedebilmek için direksiyonuna geçmeniz gerekiyor.

Geniş iç ve bagaj hacminin yanı sıra, vücudunuzu saran koltukları, kusursuz bir tutuş için ayarlanmış ergonomik vites kolu, yüksek kaliteli yüzeyleri ve hassas geri bildirimle daha kontrollü bir sürüşü destekleyen yeni direksiyon sistemiyle eşsiz bir otomobil keşfedeceksiniz.

Yeni LED teknolojisine sahip arka stop grubu, sportif alaşım jantlar ve karakteristik krom ön panjur gibi tasarım detaylarıyla yeni Civic Sedan daha dikkat çekici, benzersiz ve atletik.

FARKLI MOTOR SEÇENEKLERİYLE ŞİMDİ DAHA DİNAMİK
Dizel ve benzinli motor seçeneklerine sahip Civic Sedan, Honda’nın “Earth Dreams Technology”si sayesinde size gücü ve yakıt ekonomisini aynı anda sunmaya hazır. Civic Sedan’ın ürün gamında, 182 PS güç ve 220 Nm tork değeriyle heyecan uyandıran bir performans sergileyen 1.5 litre VTEC TURBO benzinli motor seçeneğinin yanında yüksek performansı düşük emisyon ve yüksek ekonomiyle aynı anda sağlayabilen 120 PS gücündeki yeni 1.6 litre i-DTEC dizel motor seçeneği de bulunuyor. Civic Sedan’ın dizel motorunda, ani gaz tepkileri ve buna bağlı olarak atak bir sürüş keyfinin yanında gelişmiş teknolojiler kullanılarak düşük emisyon ve NOx değerlerinin elde edilmesi hedefleniyor. Güçlü, ilgi çekici ve etkili bir sürüş deneyimi sunan Civic Sedan’ın dizel motoru 6 ileri manuel şanzımanla birleştiğinde, güncel NEDC test normuna göre 91 gr/km CO2 emisyon salınımı gerçekleştiriyor ve 100 km’de 3,4 litre ortalama yakıt tüketiyor.

HAYALLERİNİZE DAHA ÇABUK ULAŞIN
Yeni Civic Sedan RS, 1.5 L VTEC Turbo benzinli motoru ve 182 PS gücüyle sizi hayallerinize daha çabuk ulaştıracak. 8.1 saniyede 100 km/s hıza çıkabilen yeni Civic Sedan RS’le güç şimdi sizde.

  • 1498cc MOTOR HACMİ
  • 182PS MAKSİMUM GÜÇ
  • 220Nm TORK

Şimdi güvenle yola çıkma zamanı
Yeni Honda Civic Sedan, yola ilk çıktığınız andan aracınızı durdurduğunuz ana kadar kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissetmeniz için gelişmiş güvenlik sistemleriyle donatıldı.

Yeni Civic Sedan’da sürücü, ön yolcu, yan ve perde hava yastıkları, ABS fren sistemi, Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD) ve Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA) gibi güvenlik özellikleri standart olarak sunulmakta. Panik fren anında fren gücünü artıran Acil Durum Fren Desteği (BA) gibi akıllı ekipmanlarla da yolculuklarınız her zaman olduğundan daha güvenli.

Gelişmiş Uyumluluk Mühendisliği Gövde Yapısı
Gelişmiş Uyumluluk Mühendisliği ile geliştirilen gövde yapısı, sizi ve sevdiklerinizi korumak için olası bir çarpışma anında oluşan enerjiyi aracın geneline eşit bir şekilde dağıtır ve güvende olmanıza yardımcı olur.

Hava Yastıkları
Sürücü, ön yolcu, yan ve perde hava yastıklarını standart olarak sunan Yeni Civic Sedan, kaza anında maksimum koruma sağlar.

Aktif Yol Tutuş Destek Sistemi (AHA)
AHA sensörleri sürüş esnasında lastiklerin tutunma seviyesini denetler, elde ettiği veriler ışığında maksimum yol tutuşu için gerekli olan güç veya fren miktarını hesaplar ve bu sayede aracınızı en dengeli şekliyle kullanmanıza imkan tanır.

Lastik Basınç İkaz Sistemi (TPMS)
Lastik Basınç İkaz Sistemi, lastiklerin basınçlarını sürekli denetler, olası bir basınç̧ kaybında sizi uyarır ve bu sayede lastiklerinizin doğru basınç̧ değerinde olduğundan emin olmanızı sağlar.

Gelişmiş Fren Sistemi
ABS fren sistemi sert frenlerde tekerleklerin bloke olup kaymasını önlerken, EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) yeni Civic Sedan’ın yük ve ağırlık dağılımına bağlı olarak fren gücünü̈ her bir tekerleğe bağımsız olarak dağıtır. Bu sayede tehlike anında en kısa mesafede durabilmenizi sağlar.