Aksesuar

Spor Paket
Aracınızın baştan aşağı yenilenen tasarımındaki sportif duruşu Spor Paket’le daha da ön plana çıkarabilir ve sürüş keyfinizi artırabilirsiniz.


Koruma Paketi
Aracınızı uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanan Koruma Paketi’nde, kaliteli malzemelerden üretilen ön ve arka çamurluk, bagaj havuzu ve kauçuk paspaslar yer alıyor. Ayrıca Koruma Paketi’ndeki gereçler koruma görevini yerine getirmenin yanı sıra kabartmalı logolu tasarımlarıyla otomobilinizi daha şık ve çekici bir görünüme kavuşturmanızı da sağlıyor.


Mavi Aydınlatma Paketi
Aracınızın şık iç tasarımını daha dikkat çekici bir hale getirmeniz ve dışarıdan bakıldığında daha çarpıcı görünmesini sağlamanız için Aydınlatma Paketi de seçenekler arasında bulunuyor. Aydınlatma Paketi; mavi ambiyans aydınlatma, mavi konsol aydınlatma, mavi kapı içi aydınlatma ve ışıklı kapı eşik nikelajını içeriyor.


Kırmızı Aydınlatma Paketi
Kırmızı renkli aydınlatma birimlerinden oluşan Aydınlatma Paketi, aracınızın iç tasarımını bambaşka bir hale getiriyor. Kırmızı renklerde Ambiyans Aydınlatma, Konsol Aydınlatma, Kapı İçi Aydınlatma ve Işıklı Kapı Eşik Nikelajından oluşan paketle aracınıza çekici bir hava katabilirsiniz.


Aksesuar Paketlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın: 0850 808 99 77

SİZİ ARAYALIM