Garanti

Turkuaz Otomotiv. tarafından yeni Honda otomobil sahiplerine garanti kitapçığında belirtilen şartlarla sunulan 3 yıl ya da 100.000 km (hangisi önce dolarsa o an garanti biter) garanti süresinden sonra, otomobilin ilk satış tarihinden itibaren azami 6 yıl ya da 150.000 km’ye (hangisi önce dolarsa o an biter) kadar süre ile ücretsiz ve uzatılmış şartlı bir onarım menfaati sunmaktadır.6 Yıl Garanti, Honda Türkiye A.Ş. bayilerinden yeni otomobil satın alma işlemleri sırasında araç sahibi tarafından imzalanarak onaylanması durumunda geçerlilik kazanır.

Uzatılmış şartlı onarım garantisi süresi içinde araçta uzatılmış şartlı onarım garantisi kapsamına giren bir problemin ortaya çıkması halinde, belirli şartlara uygun olarak araç sahibi sadece onarım talep etme hakkına sahiptir.

Honda 6 Yıl Garanti’nin sağladığı en önemli avantajlardan biri, aracın 2. el olarak satılması durumunda 6 Yıl Garanti’nin aracın yeni sahibine aynı şartlarda devrolmasıdır. Aracın 6 yıl veya 150.000 km garanti kapsamına girebilmesi için gerekli tüm periyodik bakımlarının Honda Türkiye A.Ş. Yetkili Servisleri’nde ve eksiksiz yapılmış olması gerekmektedir.

Honda Türkiye A.Ş. tarafından LPG yakıt sistemi montajına uyumlu olduğu onaylanan (Honda Eco model) araca Honda Yetkili Servisleri’nce, Honda Türkiye A.Ş. tarafından onaylanmış LPG yakıt sistemi montajının yapılması halinde aracın uzatılmış şartlı onarım garantisi devam eder.

Orijinal garanti süresi ve şartları dahilinde araç sahiplerine yolda kalma sebebinin garanti kapsamında olması durumunda ücretsiz ve diğer hallerde ücreti mukabil sunulan 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti (Honda Aktif Yardım) uzatılmış şartlı onarım garantisi süresince de uzatılmış şartlı onarım garantisi kapsamında olması şartlarıyla ücretsiz ve diğer durumlarda ise ücretli sunulmaya devam edecektir.

SİZİ ARAYALIM